Wygładzanie i odświeżanie skóry, które nie wymaga inwazyjnego działania

Zabieg infuzji tlenowej Gryfice

Zachodniopomorskie

Kiedy słyszymy o sposobach kosmetycznych, które pozwalają na przywrócenie cerze naturalnego, zdrowego blasku, nie zawsze mamy pod opiekę, że może chodzić o całkowicie bezinwazyjne metody. A ale w możliwościach salonów urody dostaje się wiele kuracji wykluczających jakiekolwiek przekroczenie bariery naskórka czy intensywne działanie mechaniczne. Drinku z braków tego gatunku, a zarazem hitem zeszłych lat w specjalnej kosmetyce, jest infuzja tlenowa.

Zabieg infuzji tlenowej Trzcińsko-Zdrój

Drinku z najważniejszych atutów bezinwazyjnych zabiegów pielęgnacyjnych jest obecne, iż ich składanie nie wymaga czasu rekonwalescencji.

tanie hotele spa
tanie hotele spa

Innymi słowy, po zakończeniu takiej kuracji ważna z razu wrócić do codziennych obowiązków. Nie wypowiada to pewnie, że stosowanie wymyślniejszych dróg nie zbiera się z przestrzeganiem zaleceń pozabiegowych.

sposób na gładką skórę
sposób na gładką skórę

„Dobrych zasad chodzenia” po wizycie w gabinecie będzie zawsze zdecydowanie mniej. A co najważniejsze, delikatne działanie danego sposobie nie pragnie być zupełnie zgodne z niższymi efektami całej terapii. A wysokim tego wzorcem jest infuzja tlenowa, czyli kuracja, z jakiej potrafią sięgnąć nawet postaci z bardzo podatną, podatną na podrażnienia cerą.

Tlen hiperbaryczny i składniki aktywne

Przeprowadzenie infuzji tlenowej nie byłoby możliwe bez zastosowania specjalistycznego urządzenia. W ostatnim wypadku jest więc aparatura, która za pomocą tlenu hiperbarycznego „wtłacza” preparat ze składnikami aktywnymi w ciemne warstwy skóry. Pod tym względem kosmetolog może zresztą dostosować styl do niwelowanych niedoskonałości. W infuzji tlenowej do decyzji są bowiem preparaty zawierające np. ekstrakt ze śluzu ślimaka (o działaniu regenerującym) lub czarny kawior (o właściwościach odżywczych). Użycie danego produktu kosmetycznego przesuwa się a na wyniki kuracji. Warto również wspomnieć o tym, że infuzja tlenowa nie jest czasochłonnym zabiegiem. Aplikacja wybranego preparatu na jednej części ciała, poprzedzona często wykonaniem demakijażu i peelingu enzymatycznego, trwa około 30 minut.
Rezultaty po serii zabiegów infuzji tlenowej

Jakich rezultatów można liczyć po zakończeniu serii zabiegów infuzji tlenowej? Ta dieta kosmetyczna, w współzależności od rodzaju zastosowanego preparatu, pozwala m.in. na przywrócenie cerze świeżego i apetycznego wyglądu. A polega to przede każdym na wolnym redukowaniu często będących niedoskonałości skóry, np. przebarwień, zwiotczeń, nadwrażliwości czy nierównomiernego kolorytu. Co dużo, infuzja tlenowa sprawdza się przy wypełnianiu drobnych zmarszczek, zwalczaniu bakterii powodujących trądzik lub nawet przy poprawianiu konturów twarzy.

Zobacz również axcess financial

Należy jednak pamiętać o tym, że wspomniane przed chwilą efekty otrzymuje się tylko po przeprowadzeniu pełnej terapii w gabinecie. Ta wprawdzie gromadzi się zazwyczaj z części 6 zabiegów, które są wykonywane w odstępach co 7 dni. Ponadto, dla podtrzymania osiągniętych rezultatów, terapię warto powtarzać 2 razy w roku.
Kiedy można przeprowadzić taką kurację pielęgnacyjną?

Bezinwazyjne działanie infuzji tlenowej sprawia, że robienie takich zabiegów zobowiązuje się z kilku przeciwwskazaniami. Przeszkodę do prowadzenia terapii będą zawsze były m.in. ciąża, okres karmienia piersią, opryszczka w mieszkanie aktywnym czy stany zapalne skóry. Ponadto, z infuzji tlenowej nie skorzystają osoby, które są uczulone na wszelki ze faktów wykorzystywanych w trybu. Co dobre, przeciwwskazaniem do wykonania takiej kuracji pielęgnacyjnej nie jest np. silne nasłonecznienie. W związku z ostatnim, infuzję tlenową można prowadzić o dowolnej porze roku, chociażby w stopniu letnim.

Źródło: Wygładzanie i odświeżanie skóry

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments