Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Poradnik

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym wszystek odbiorca może zarabiać poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program przeznaczony jest także dla klientów indywidualnych, jak również marek dających usługi związane z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Twarze a marki zatrudniające udział w Porządku Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz otrzymywanych w Porządku Partnerskim nagród mają gwarancję, że ich klienci lub znani będą mieć z najczystszych usług hostingowych, i ich branży będą kompleksowo zabezpieczane przed cyberprzestępcami. Za wszą kolejną usługę, która zostanie nabyta z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od ceny zamówionej usługi. W sukcesie, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, plan idzie dalej i Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od ceny pierwszego przedłużenia usługi i 25% z wszystkiego innego. I za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o ceny 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl przeznaczony jest dla każdych klientów firmy, jak więcej osób które nie są jeszcze pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można podawać także do naszych, jak jeszcze do bliskich użytkowników. Bez sensu na to, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za wszą spośród nich przynoszone są punkty, które można zastąpić na kasę czy na usługi w nazwa.pl.

– Jesteśmy specjalni, że dużo klientów z tradycyjna poleca usługi w nazwa.pl, dlatego właśnie postanowiliśmy się zrewanżować i docenić ich zbyt lojalność wobec naszej firmy. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje największe na zbytu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres trwania programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Porządku Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba bądź nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Użytkownika jest więc identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów poleconych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i dane na fakt naliczonych prowizji dostępne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Porządku Partnerskim przelewane są w 24h na wskazane konto bankowe.

zobacz

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments