Endermologia - zabieg wyszczuplający na miarę Twoich potrzeb

endermologia Płoty

Zachodniopomorskie

Można z pełnym przekonaniem powiedzieć, że współcześnie nastała era mody na duży sposób życia. Coraz bardzo osób starsza się zdrowo odżywiać, i przy tym często uprawiać sport lub wykonywać wybraną aktywność fizyczną. Niestety, czasem nawet swoje największe starania nie są w stanie przynieść tak spektakularnych efektów, jak byśmy tego oczekiwali. Mimo widocznego spadku wagi czy umięśnienia ciała, dużo osób nadal może zmagać się z nadmiarem tkanki tłuszczowej w jedynych mieszkaniach na ciele określanej po prostu otyłością miejscową. Jak sobie spośród nią zdołać, gdy dieta oraz uczenia fizyczne nie przynoszą spodziewanych efektów? Reakcją na te tematy mogą być obecne zabiegi z poziomu medycyny estetycznej, w obecnym endermologia, czyli masaż podciśnieniowy.

Endermologia Bobolice

Wraz ze doradcami z Kliniki Miracki w Stolicy, którzy rekomendują pacjentom tę drogę modelowania sylwetki, podpowiadamy, dlaczego warto spośród niej wykorzystać.

gsrcinia slm
gsrcinia slm

Endermologia – masaż podciśnieniowy środkiem na miejscową otyłość

Czym akurat jest endermologia? To technika mechanicznego masażu podciśnieniowego wykonywanego przy pomocy specjalnego oprogramowania komputerowego i pod opieką wykwalifikowanego specjalisty. To razem bezinwazyjny zabieg wyszczuplający, który liczy na przykładaniu do ciała pacjenta specjalnej głowicy zasysającej i rolującej skórę. Świadczy zatem tym tymże, iż nie musimy obawiać się przerwania bariery naskórkowej podczas zabiegu, i co za tym chodzi długiego i ciężkiego okresu rekonwalescencji. Pacjenci Kliniki Miracki w Stolicy, którzy zdecydowali się na endermologię przyznają, że procedura połączona spośród tym brakiem wyszczuplającym istnieje nie tylko całkowicie bezbolesna, a też po prostu przyjemna – zabieg uznaje się zrelaksować i odprężyć.
Wyszczuplanie ciała masażem próżniowym – efekty

zobacz również tabletki na odchudzanie

Jakie efekty przynosi zabieg przy pomocy masażu próżniowego? Dzięki serii sposobów tą strategią możemy liczyć wyraźnego wyszczuplenia takich rejonów ciała, jak brzuch, uda, biodra czy ramiona. Jeżeli na co dzień matki też do budowania z cellulitem opornym na działanie diety i szkoleń fizycznych, zabiegi endermologii pozwolą nam zredukować ten fakt czy nawet pozbyć się go w sumie. Co wysoce, w wyniku regularnie wykonywanych masażów będziemy mogli zobaczyć też widoczną poprawę jakości skóry – zabieg zachęca do lektury fibroblasty, które składają nowe włókna kolagenu oraz elastyny odpowiedzialne za utrzymywanie jędrności i elastyczności skóry. Zabieg pomaga także oczyścić organizm z toksyn i zbędnych produktów przemiany materii, czego wynikiem będzie niezmiernie lepsze samopoczucie.

Ile zabiegów należy wykonać, aby zauważyć różnicę w prywatnym projekcie? Eksperci z Kliniki Miracki świadczą o serii 10-20 środków (w relacje od tego, jaki dobrze efekt chcemy uzyskać), ale również zaznaczają, że pierwsze efekty będą ważne już po zakończeniu 3-4. Zabiegi przedstawia się około dwa razy w tygodniu, zaś pojedyncza procedura zabiegowa trwa maksymalnie 30-40 minut.

Dla kogo zabieg modelujący endermologii?

Endermologia jest zabiegiem idealnym dla całych kobiet, które zamierzały w ciemny, estetyczny oraz bezbolesny sposób popracować nad kondycją swojego ciała. Eksperci z Kliniki Miracki podkreślają jednak, że mimo zastosowanej terapii konieczne jest ciągle prowadzenie zdrowego poziomie życia – to pomoże nam na dłużej utrzymać uzyskane efekty terapii. Zabieg endermologii możemy więcej z powodzeniem wiązać z pozostałymi terapiami z poziomu medycyny estetycznej, żeby nasza sylwetka uzyskała zupełnie nowy wymiar.

Zobacz również Chwilówka w domu

Dużo porady na materiał zabiegu endermologii zlokalizujesz na karcie: Endermologia – zabieg wyszczuplający

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments