Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

Depilacja Grodzisk Wielkopolski

Poradnik

Czasy, w których prawdziwy facet tykał brzytwą tylko brody, robią się przeszłością. Samiec alfa, który tworzy lekki zapach kozła, ma szerokie owłosienie pod pachami również w mieszkaniach intymnych, bronił się lekko passé. Jeżeli współcześni klienci mają kwestie związane z goleniem się i depilacją, wówczas nie zastanawiają się ponad tym, czy usuwać włosy, ale kiedy zatem sprawić. A rzecz jest duża, co potwierdzi każdy, kto zaciął się przy goleniu moszny.

 

Depilacja Złotów

 

Przyczyn koleje w zachowaniu do męskiego owłosienia intymnego można wybierać w rewolucji, jaka wypełniła się w naszej głowie w poprzednich dekadach. Kultura popularna wylansowała model faceta zadbanego, jaki nie stroni od kremów, maseczek, farb do włosów oraz wielu innych kosmetyków tradycyjnie łączonych z starymi.

Czy golenie okolic intymnych to cecha zniewieścienia?

Jeszcze całkiem niedawno golenie włosów na klatce piersiowej natomiast na stopach było zajęte wyłącznie dla wyczynowych pływaków i kulturystów. Bo, wiadomo, opływowy kształt, brak oporu na skórze pozwalał poprawiać wyniki, a szczecina na plecach czy klacie przeszkadzała w prężeniu muskułów na sposobie. Natomiast depilacja włosów łonowych u “zwykłych” typów była materiałem tabu. Takie podejścia widziano nie ale za przejaw zniewieścienia i sklejano ze skłonnościami homoseksualnymi. Prawdziwy samiec alfa uważał, że jak natura dała go dużym uwłosieniem, to trzeba je z dumą nosić. W tyle to następstwo intensywnego wydzielania testosteronu, który skutecznie odróżnia człowieka od kobiety. Ale to teraz przeszłość.

zobacz również ABC Apteka

Doradca klienta ze sklepu z erotycznymi zabawkami Afrodyta przekonuje, że ten facet, jaki nie depiluje włosów łonowych jest po prostu nieestetyczny: Trudno sobie wyobrazić przystojnego chłopaka czy mężczyznę występującego na basenie lub na plaży w delikatnych i obcisłych kąpielówkach, z których wypadają włosy łonowe. Depilacja jest kwestią indywidualnych upodobań, ale również takiego poziomu kultury i doświadczenia estetyki. Gdy kładziemy się publicznie, powinniśmy zadbać o indywidualny wizerunek. Prawdopodobnie nie każdy facet musi zawierać starannie wypielęgnowaną fryzurę łonową, ale regularne usuwanie nadmiaru uwłosienia toż w myśli standard. Szczególnie w wypadku mężczyzn aktywnych seksualnie i fizyczne. Nikt nie poddaje w wątpliwość potrzeby usuwania włosków w nosie – równie oczywista winna stanowić obawa o estetykę okolic intymnych.

Czystość i przyjaźniejszy seks

Golenie włosów łonowych tradycyjnie odradzali kobietom ginekolodzy. O ile w wypadku pań może zatem zawierać prawo, to usuwanie włosów łonowych u człowieka daje się nie posiadać żadnego pomysłu na fizjologię okolic intymnych. Może poza takim, wydepilowane okolice intymne łatwiej sugerują się zabiegom higienicznym.

Nawet ten drwal to stwór z daleką, ale starannie przystrzyżoną brodą, a może jeszcze z wydepilowanymi genitaliami i okolicami odbytu. Taka depilacja, znana pod nazwą boyzilian, jest coraz popularniejsza. Szczególnie wśród klientów najbardziej dynamicznych, uprawiających sporty lub zmagających się z hiperhydrozą (nadmierna potliwość). W bujnych włosach łatwiej łączy się pot, tłuszcz i złuszczony naskórek, czego następstwem jest niezbyt przyjemny zapach. Depilacja wpływa dodatnio na poprawę naturalnego aromatu ciała, nawet w toku intensywnego i długotrwałego wysiłku fizycznego.

Depilacja genitaliów i okolic odbytu pamięta również kluczowe stanowienie dla poprawy jakości seksu. Należy jednak mieć, iż nie jest więc powszechnie ważna zasada. Teoretycznie delikatne i zadbane genitalia winnym stanowić pomocną atrakcją do robienia seksu oralnego. Prezentuje się jednak, że pewne panie, ale same panowie cenią sobie “naturę”. Dlatego, jak większość kwestie połączonych z seksem, również kwestię owłosienia intymnego należy skonsultować z partnerem lub partnerką, anim podejmiemy jakieś radykalne działania.

Jak usuwać włosy z miejsc intymnych?

Że zdecydujemy się na uniknięcie włosów łonowych, to stanowimy do dyspozycji kilka możliwości. Najtańszą i najbezpieczniejszą jest skrócenie włosów nożyczkami, apotem staranne wygolenie golarką elektryczną. To rozwiązanie zalecane jest adeptom intymnej depilacji. Mienie z dedykowanej golarki stanowi w duzi wygodne i gwarantuje wysokie efekty. Równie popularne jest zastosowanie kosmetyku do depilacji. Spośród obecnego modelu kosmetykami trzeba postępować ostrożnie, bowiem w wypadku bardzo przyjemnej skóry mogą wywoływać podrażnienia. Zwykle są jednak kosmetyki do depilacji są doskonale tolerowane i dają skuteczne oraz kompletnie bezbolesne pozbycie się owłosienia w mieszkaniach intymnych. Ostatnią z zwykłych metod, które z przeznaczeniem możemy zastosować bez przedstawiania się do gabinetu kosmetycznego, jest wykorzystanie ręcznej golarki. Przy odrobinie wprawy umożliwia ona wygolić skórę bardzo płynnie i uniknąć zacięć.

Jak mamy dość odrastających włosów łonowych również ich drapania oraz konieczności codziennego golenia, możemy skorzystać po bardziej radykalne metody. Tańszą, choć niewątpliwie wielką jest depilacja woskiem. W wypadku depilacji okolic intymnych woskiem lub pastą cukrową dyskomfort jest właściwie duży. Mówiąc wprost: ból jest skuteczny, ale szybki i staje z golenia na 2-3 tygodnie. Druga opcja, to użycie depilatora – skuteczność jest odpowiednia, i nawet nieco większa.

Jeśli zależy nam na trwałym efekcie depilacji, najciekawszy będzie laser. Możemy trwale pozbyć się prawie wszystkich włosów na niektórym obszarze skóry, depilacja jest bezbolesna. Niestety, nie jest więc forma tania. Gra tym, gdybyśmy zmienili zdanie co do uwłosienia łonowego, nie cofniemy efektu depilacji.

zobacz również Czy usuwanie włosów łonowych dotyczy również facetów?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments