czerwony punkt

‌Czerwony punkt Kalisz Pomorski cały film gdzie kupić

Zachodniopomorskie

Film był premierę światową 15 lutego 2017 roku. Za reżyserię odpowiadał Patryk Vega we zgody z budową ShowMax, która trafiając na określony rynek realizuje wnioski z naszymi twórcami. W ostatnim faktu podpisała związek z Patrykiem Vegą.

‌Czerwony punkt Recz cały film gdzie kupić

Za scenariusz do filmu był dostępny Szymon Demirkol wraz z Jackiem Wójcikiem i Patrykiem Vegą. W ważnej roli został obsadzony Ewan McGregor, który zaszedłem w takich światowych produkcjach, odnoszących sukcesy jak Helikopter w ogniu, Anioły i Demony, Gwiezdne wojny: Część III – Zemsta Sithów czy Gwiezdne wojny: Część II – Atak klonów. W filmie Vegi dodaje się w biznesmena Browna, który przypadkiem zostaje uwikłany w intrygę.

klik i ogladaj film

Jak sądzi opis filmu zawarty w serwisie ShowMax: „Najpierw było nudno. I potem… potem zrobiło się paskudnie. Ewan McGregor, doprowadzony do ścian, sprawdził jak groźną może żyć nuda. Tego co spowodował, nie próbuj działać w bloku”.

Fabuła krótkiego, kilkuminutowego filmu umieszcza się na opisaniu historii biznesmena pana Browna (Ewan McGregor), który dotarłem do Polski na zebranie biznesowe w Stolicy. Podczas spotkania otrzymuje od asystentki Górzyńskiego torbę z upominkami, w której ustala się laserowy wskaźnik. Znudzony biznesmen, dołączając do okna, podejmuje się wskaźnikiem laserowym, kierując wiązkę lasera w postać placu Warszawy pod Pałacem Prezydenckim, świecąc nim na ludzi. Pech chciał, że dzisiaj w współczesnym sezonie na plac podjeżdża kolumna rządowa. Wysiada spośród niej strategii i prawie natychmiast pada strzał, wycelowany w sam sposób czaszki polityka. Biznesmen od razu zostaje uznany za snajpera a za sprawcę zamordowania zagranicznego dyplomaty. Ochroniarze ruszają w pościg za nim.

‌Czerwony punkt Recz cały film gdzie kupić

‌Czerwony punkt posiada trochę akcji i odrobinę humoru, ładne zdjęcia warszawskiego centrum, dobry montaż. Patryk Vega zaprosił do startu w ostatnim programie aktorów, z którymi współpracował podczas kręcenia innych swoich filmów, więc w ostatniej pracy oraz zobaczymy Andrzeja Grabowskiego, Olgę Bołądź, Janusza Chabiora, Piotra Stramowskiego czy Tomasza Oświecińskiego.

Ewan McGregor jest jedynym i wielkim aktorem, jaki posiada swoim koncie ma niezwykle wiele ról, które odniosły ogromny sukces. W ostatnim 10-minutowym filmie Patryka Vegi można byłoby się spodziewać, że także odniesie sukces. Jednak Ewan McGregor nie był perspektywy na ukazanie swojego wachlarzu umiejętności aktorskich ze powodu na długość filmu. Jego działalność na ekranie ograniczyła się do tego, iż w trakcie tej pracy McGregor wygłosił może z cztery zdania i odbył parę scen biegania po schodach.

‌Czerwony punkt Recz cały film gdzie kupić

Główną bolączką Czerwonego celu jest jego długość. Niespełna 10 minut to zbyt chwila, by poprowadzić ciekawą intrygę, ale produkcja musiała uwinąć się w sam, dwa dni zdjęciowe, ponieważ tyle był zapisane w układzie Ewan McGregor. To wymusiło pewną umowę i może za tym trwa za oczywista i średnia historia. Po seansie pozostaje ogromny niedosyt i myśl obejrzenia czegoś dużo. Tak naprawdę jedyne, co zostaje widzowi w pamięci po obejrzeniu Czerwonego punktu, to zabawny dialog Chabiora z Oświecińskim i fakt, że aktor grający Obi-Wana wygrał w naszej produkcji.

Atrakcją istnieje wówczas, iż na celu „Czerwonego punktu” dołączyło do wypadku. 21 grudnia na lotnisku na Bemowie, podczas filmowania sceny ze śmigłowcem, został postrzelony operator. Karabin stosowany przez emerytowanego żołnierza powinien stanowić silny specjalnie przygotowaną metalową kulą, jednak snajper użył ostrej amunicji. Pocisk popadł w przeciwną kość udową operatora (Petro Aleksowski), rozrywając ją. Operator przeszedł kilka operacji a sprawa poruszyła środowisko, które pomogłoby go finansowo. Zdarzenie zbadała warszawska prokuratura, żeby sprawdzić czyli nie trafiło na projekcie do nieprawidłowości i zaniedbania.

‌Czerwony punkt Recz cały film gdzie kupić

Gdyby będziemy mieli szansę więc o zobaczyć ten krótkometrażowy filmik, choćby dla zobaczenia odtwórcy ważnej roli, Ewana McGregora. Patryk Vega pomimo otaczającego go czasu, trzyma widza w niepewności, polecając go do myślenia się, co będzie wysoce i oglądając prace z zapartym tchem.

‌Czerwony punkt Recz cały film gdzie kupić.

Źródło artykułu Czerwony punkt

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments